RMploty
MENU
RMploty

Pozývame Vás na prehliadku najčastejšie predávaných typov oplotenia, kde si každý nájde to čo mu vyhovuje. Jedná sa o jednoduché, ale účinné plotové systémy, ktoré sú vhodné k veľkometrážnemu oploteniu záhrad, sadov, rodinných, bytových a administratívnych budov.

V našom eshope nájdete ponuku najpredávanejších a najspoľahlivejších plotových dielcov a ich príslušenstva. Pokrývame región severného a stredného Slovenska našou dopravou a taktiež montážou, no v prípade záujmu po dohode vám tovar doručíme/namontujeme aj v iných častiach Slovenska.

Pre finálne estetické dokončenie okolia danej nehnuteľnosti máme pre Vás v ponuke aj plastové alebo kovové čelné brány a bránky.

V našej ponuke nájdete iba produkty, ktoré sami roky používame a dokážeme dať ku nim záruku.

K jednotlivým pletivám a stĺpikom existuje množstvo možností inštalácie a pevného prichytenia, s ktorými si človek bez skúseností sám nevie poradiť. V takom prípade nás neváhajte telefonicky alebo písomne kontaktovať a my navrhneme čo najoptimálnejšie riešenie.

Pre vypracovanie cenovej kalkulácie oplotenia vstúpte do sekcie montáž, kde Vám po vyplnení a odoslaní potrebných údajov obratom pošleme ponuku.

Pri objednávke kompletných plotových systémov s podhrabovými doskami budeme dopravu počítať individuálne s najnižšími možnými taxami.

Prajeme vám príjemný nákup !